Bāra galdi

Mūsdienu virtuvēs bieži tiek izmantots bāra galds.  Tas ir ērti ne tikai no funkcionālā viedokļa, bet arī estētiski iekļaujas jebkurā virtuves interjerā.

Bāra galda augstums parasti ir 110-115 cm, tas jāņem vērā, izstrādājot virtuves dizainu.  Ja galds tiks izmantots gan ēdiena gatavošanai, gan ēšanai, galda virsmas augstumu var samazināt līdz 90 cm.

Bāra galda plusi:

 •Bāra lete virtuvē izskatās estētiski, izraisa romantisku sajūtu.  Jums ir iespēja ērti sēdēt uz augstiem bāra krēsliem viens otram pretī, skatīties acīs, runāt, satvert rokas maltītes laikā.  Vai arī jūs varat savākt trokšņainu, jautru kompāniju pie letes, pateicoties tās kompaktumam, tā spēs uzņemt daudz cilvēku apkārt.

•Galds var kalpot kā skapis, tas var būt virtuves piederumu uzglabāšanas vieta.  Šim nolūkam plaukti tiek pieskrūvēti pie pamatnes, kur var ievietot šķīvjus, krūzes, glāzes, vienlaikus ietaupot vietu.  Lai ietaupītu vietu skapjos, virs bāra galda ir uzstādīti īpaši stiprinājumi, kur tiks novietotas vīna glāzes un glāzes, tas izskatās stilīgi.

Atvainojiet ... Prece nav atrasta. Turpiniet pārlūkošanu vai izmantojiet preces meklēšanu!

Mūsu interneta veikals izmanto sīkdatņu failus labākai lietošanas pieredzei, mēs iesakām piekrist to izmantošanai pilnvērtīgai navigācijai.. Lasīt vairāk.Pārvaldīt sīkfailus.