Bērnu krēsli skolai

Filtri Slēpt filtrus 2preces kategorija

Tiklīdz bērns dodas uz skolu, slodze uz viņa nervu sistēmu un ķermeni kopumā palielinās vairākas reizes.  Šajā periodā īpaši tiek noslogoti mugura un kakls.  Šodien, sākot no pirmās klases, mazuļiem tiek doti tik daudz mājasdarbu, ka vecākiem ir jādomā par ērtas darba vietas organizēšanu bērnu istabā.  Ja viss tiek darīts pēc iespējas pareizi, tad slodzi uz mugurkaula un bērna redzi var samazināt līdz minimumam.

Lasīt pilnu aprakstu

  • Ir noliktavā!
  • Labs cenas piedāvājums!
  Biroja krēsls

  119 € 143 €
  • Ir noliktavā!
  • Labs cenas piedāvājums!
  Biroja krēsls

  Izmēri: 103 x 58 x 103 cm
  119 € 143 €

Bērnu krēsli skolai

Krēsli skolēniem

Izvēloties bērnu sēdeklīti skolēnam, vissvarīgākais ir augstuma regulēšanas iespēja, sēdekļa dziļums un platums.  Sēdekļa augstumam no grīdas jābūt 40-45 cm.  

Sākumskolas vecuma bērniem būs ērtāk bez roku balstiem.  Patiešām, laiku pa laikam bērns noliecas uz katru no tiem, kas veicina nepareizas mugurkaula novirzes veidošanos.  Tas ir labāk, ja studenta rokas ir uz galda.

Ko meklēt, izvēloties krēslu vai krēslu bērnu istabai: bērns nepārtraukti aug, tāpēc izvēlieties modeli, kurā muguras un sēdekļa augstums ir regulējams. 

Bērnu krēsli skolai

Mūsu interneta veikals izmanto sīkdatņu failus labākai lietošanas pieredzei, mēs iesakām piekrist to izmantošanai pilnvērtīgai navigācijai.. Lasīt vairāk.Pārvaldīt sīkfailus.