Mīkstais sols

Filtri Slēpt filtrus 2preces kategorija

Banketes un mīkstus soliņus var saukt par papildu mēbelēm, kas aizpilda tukšumus un ievieto dekoratīvus akcentus telpā, piešķirot telpas interjeram pilnīgu, pabeigtu izskatu.  Parasti soliem / banketēm ir mīksts sēdeklis (pildījums - putuplasta gumija, holofibers, sintētiskais ziemotājs, poliuretāns utt.).  Dažreiz ir arī cietie, stingrie soliņi ar metāla korpusu un plastmasas sēdekli.

Lasīt pilnu aprakstu

  • Labs cenas piedāvājums!
  Sols

  Izmēri: 90 x 47 x 37 cm
  65 € 78 €
  • Labs cenas piedāvājums!
  sols

  Izmēri: 95 x 45 x 38 cm
  82 € 98 €

Mīkstais sols

Banketes un soli

Banketes padara interjeru mājīgāku un ērtāku: daži modeļi kalpo kā atvilktnes, citi tiek izmantoti kā kafijas galdiņš, bet citi kļūs par papildu vietu viesu uzņemšanai viesistabā. 

Interesants risinājums ir bankete ar atzveltni - sava veida krēsls, bet bez roku balstiem.  Uz šāda soliņa varat atpūsties, noliecoties un skatoties televizoru.

Kafijas galdiņa vietā var izmantot lielas un cietās banketus.  Šim nolūkam ir piemērots arī mīksts pufs, ko papildina paplāte, lai nodrošinātu lielāku stingrību, jo uz mīkstas virsmas jūs varat viegli apgāzt krūzīti.  Atpūtas (lasīšanas) zonas iekārtošanai ļoti piemēroti ir soliņi un banketes.

Mūsu interneta veikals izmanto sīkdatņu failus labākai lietošanas pieredzei, mēs iesakām piekrist to izmantošanai pilnvērtīgai navigācijai.. Lasīt vairāk.Pārvaldīt sīkfailus.