Biroja skapīši

Filtri Slēpt filtrus 3preces kategorija

Ir grūti iedomāties ērtu un funkcionālu darba vietu bez biroja tumbām un skapīšiem. Tie palielina galda izmantojamo platību, ietaupa vietu un rada estētisku un ērtu biroja piederumu un darbinieku personīgo mantu uzglabāšanas sistēmu.  Tumba ir viegli lietojams biroja mēbeļu elements, kuram nav nepieciešami papildu mehānismi.  Izvēloties tumbu, priekšplānā izvirzās tādi kritēriji kā estētika, ietilpība un ergonomika.

Lasīt pilnu aprakstu

  • Tumba
   Ir noliktavā!

   Izmēri: 45 x 64 x 35 cm
   57 € 67 €
   • Tumba
    Ir noliktavā!

    Izmēri: 45 x 47 x 35 cm
    39 € 46 €
    • Tikai internetveikalā
    Plaukts

    Izmēri: 42 x 31 x 38 cm
    27 €

   Skapīši

   Tumbas, skapīši

   Katrs biroja skapītis nes funkcionālu slodzi.  Tādā veidā jūs varat ietaupīt vietu, izmantojot arī skapīša fasādi.  Ir tumbas un skapīši slēgtie un atvērtie.  Slēgtai tumbai priekšrocība ir tā, ka visi priekšmeti un dokumentu kaudzes ir paslēptas no redzesloka.  Slēgtas tumbas un skapīši darba vietai piešķir glītu izskatu.  Atvērtas fasādes savukārt ļauj ātri izņemt lietas no plaukta.  

   Biroja kabineta mēbeles ne tikai vienkāršo ikdienas uzdevumu izpildi, bet arī palīdz saglabāt uzņēmuma korporatīvo tēlu.  Tāpēc biroja mēbeļu materiālu kvalitātei ir īpaša nozīme.  Par to rūpējas ne tikai uzņēmuma direktori, bet arī Gintaro veikali 

   Lasīt vairāk Slēpt