Biroja krēsli

Filtri Slēpt filtrus 1prece kategorijā

Mūsdienu pasaulē darbs pie rakstāmgalda vai datora cilvēkam ir ļoti svarīgs. Daudzi cilvēki darbā savā krēslā pavada septiņas un pat vairāk stundas dienā. Tieši tāpēc biroja krēsla izvēle ir tik svarīga un nepieciešama.

Lasīt pilnu aprakstu

  • Krēsls

   Izmēri: 61 x 95 x 52 cm
   89 € 107 €

  Biroja krēsli

  Biroja krēsli

  Krēsla izvēle sākas ar paša cilvēka īpašībām, viņa vajadzībām, kā arī ar krēsla lietošanas nosacījumiem un izmantošanas vietu. Visi biroja krēsli atšķiras pēc mērķa, dizaina un materiāla.  Attiecīgi tie izskatās savādāk.  Priekšnieku krēsls, piemēram, šķiet diezgan masīvs, biežāk izmanto ādu un dabīgā koka apdari.  Personālam un apmeklētājiem var piedāvāt vienkāršākus krēslus. 

  •uzņēmuma priekšnieka krēsls vienmēr ir ar augstu atzveltni, maksimālu komforta pakāpi un noteikti reprezentablu izskatu.  Dārgākais materiāls ir dabīgā āda.  Dizains ir pēc iespējas ergonomisks un ērts.  

  •darbinieku krēslu galvenās īpašības ir praktiskums un ērtības.  Viens no labākiem darbinieku krēsliem ir datorkrēsls. Datorkrēsla īpatnība ir maksimāla mobilitāte un komforts.  •uzņēmuma apmeklētāju krēslam jābūt ērtam un skaistam, lai uzgaidīšanas zona būtu komfortabla un gaumīga. 

  Lasīt vairāk Slēpt