Pufi bērniem

Filtri Slēpt filtrus 26preču kategorijā

Pufs ir mīksto mēbeļu veids, kas ir lieliski piemērots bērnu istabas dekorēšanai kā papildu sēdeklis.  Pufi spēj ne tikai atdzīvināt telpas interjeru, bet arī kļūt par bērna aktīvās atpūtas sastāvdaļu.

Lasīt pilnu aprakstu

Pufi bērniem

Pufi bērniem

Bērnu pufu iekšpusē ir ievietotas īpašas pildvielas, kas padara tos mīkstākus un ērtākus sēdēšanai, un polsterējums ir dekorēts spilgtās krāsās.  

Kā izvēlēties pufu bērnu istabai

 1. Pufa apdarei bērnu istabā jābūt izgatavotam no dabīgiem audumiem.  Galvenā prasība - audumam ir jābūt hipoalerģiskam.

 2. Pievērsiet uzmanību svarīgam kritērijam: pufa audumam jābūt patīkamam uz tausti, bet tajā pašā laikā blīvam, izturīgam pret nodilumu, jāiztur regulāra tīrīšana un apkope.

 3. Pildījums mīkstajiem pufiem parasti ir latekss, poliuretāns, putuplasts.  Šie mākslīgie materiāli ir ļoti praktiski un labi saglabā savu formu.

 4. Lieliska iespēja kā pildviela ir putupolistirola granulas.  Šī ir videi draudzīga izejviela, kas neizraisa alerģiskas reakcijas, bez neuzsūc mitrumu un smakas.  Pateicoties šīm bumbiņām, produkti var atkārtot ķermeņa anatomiskus izliekumus 

Lasīt vairāk Slēpt