Virtuves ēdamistabas komplekti

Filtri Slēpt filtrus 46preču kategorijā

Neviena virtuves telpa nav pilnīga bez galdiem un krēsliem. Ēdamistabas komplekta iegāde parasti ir pēdējā remonta daļa, kad kļūst skaidra interjera saistība ar noteiktu dizaina virzienu.

Lasīt pilnu aprakstu

Ēdamistabas komplekti

Ēdamistabas komplekti

Mūsdienās klasiski dizaina galdi ir populāri, tie piesaista ar savu izturību un komfortu.  Tomēr plastmasu ļoti bieži kā materiālu izvēlas arī tie, kas dod priekšroku augsto tehnoloģiju stilam.  Jūs varat eksperimentēt ne tikai ar materiālu, bet arī ar krāsu.  Mūsdienu virtuvēs jūs varat atrast gan tradicionālas krāsas uz koka materiāliem, gan spilgtus neparastus plastmasas toņus - citronu, violetu, gaiši zaļu.  Stikla virsmas izskatās iespaidīgi.  Stikls var būt matēts, caurspīdīgs vai tonēts. 

Daži ieteikumi:

 •Klasisks galds no dabīga koka - to labi var dekorēt ar dabīgu tekstūru un spilgtām krāsām.

 •Dzelzs galds būs piemērots gan klasiskajam, gan mūsdienu stilam.  Šāda galda virsmu var izgatavot no stikla un koka, un metāla tekstūra uzsvērs kalto kāju īpatnību.

 •Un patinēti pārklājumi vintage interjerā izskatīsies interesanti.

Mūsu interneta veikals izmanto sīkdatņu failus labākai lietošanas pieredzei, mēs iesakām piekrist to izmantošanai pilnvērtīgai navigācijai.. Lasīt vairāk.Pārvaldīt sīkfailus.