Izvelkamie krēsli

Filtri Slēpt filtrus 304preču kategorijā

Izvelkamie krēsli mājas interjerā vienlaikus veic vairākas funkcijas.  Tos var izmantot dienas vai nakts atpūtai. Atzveltnes krēslā ir ērti sēdēt ar kafijas tasīti un skatīties filmu vai sarunāties ar draugiem.  Un vakarā, kad ir pienācis laiks gulēt, šādas mēbeles pilda ērtas gulēšanas vietas funkciju. 

Lasīt pilnu aprakstu

Izvelkamie krēsli

Izvelkamie krēsli

Izvelkama krēslu priekšrocības mājas interjerā:

•Daudzfunkcionalitāte.  Šādām mēbelēm ir vairāk nekā viena lietošanas opcija.  Dienas laikā jūs varat ērti sēdēt pie kafijas galda vai pie televizora, naktī krēsls pārvēršas par gultu vienai personai.

 •Kompakts.  Krēsls aizņem maz vietas, kas ļauj to izmantot nelielā vai šaurā telpā.  To pat var izmantot kā papildu gultu, uzstādot to pat gaitenī.  Salocīts krēsls netraucē brīvai kustībai.

 •Viegli atlocīt.  Izsmalcināti transformācijas mehānismi atklājas dažu sekunžu laikā, pat bērni var ar tiem tikt galā.

 •Praktiskums.  Ja izstrādājums ir papildināts ar atvilktni, tajā var uzglabāt gultas veļu, rotaļlietas, drēbes un citus priekšmetus.

Mūsu interneta veikals izmanto sīkdatņu failus labākai lietošanas pieredzei, mēs iesakām piekrist to izmantošanai pilnvērtīgai navigācijai.. Lasīt vairāk.Pārvaldīt sīkfailus.