Guļamistabas komplekti

Filtri Slēpt filtrus 16preču kategorijā

Guļamistabas komplekti ir brīnišķīga iespēja īpaši daudz nedomāt par istabas interjeru - jums tikai jāizdomā dizaina novirzienu un viss! Guļamistabas komplektā viss jau ir piemeklēts un pārdomāts, no gultas līdz katram dizaina sīkumam - jums nav jāuztraucas par katru elementu. Gintaro mēbeļu veikals jau sakomplektēja jūsu guļamistabu!

Lasīt pilnu aprakstu

Guļamistabas komplekti

Guļamistabas komplekti

Guļamistabas komplekts (gatavs komplekts) - sastāv no mēbelēm, kas izgatavotas vienā dizainā un paredzētas dažādu izmēru telpām.  Minimālais aprīkojums: gulta (visbiežāk divvietīga), drēbju skapis, naktsgaldiņš.  Guļamistabas komplektā iekļautos priekšmetus nevar iegādāties atsevišķi.

Moduļa tipa guļamistaba - sastāv no moduļiem (priekšmetiem), kurus var izmantot dažādos veidos: kā atsevišķus elementus vai kombinācijā.  Tas ļauj īpašniekam patstāvīgi noteikt guļamistabas dekoru un, ja vēlaties, to mainīt.  Pilns komplekts: divguļamā gulta, drēbju skapis, naktsgaldiņš (pamata komplekts).  Turklāt var būt spogulis, kumode, ģērbtuve un kafijas galdiņš.

Padomi:

 •Guļamistabas mēbeļu komplektam jābūt detalizētām montāžas instrukcijām. 

 •Mēbelēm jābūt izturīgām, durvīm un atvilktnēm jābūt viegli atvērtām.  Ir vērts dot priekšroku metāla veidgabaliem.

Guļamistabas komplekti

Mūsu interneta veikals izmanto sīkdatņu failus labākai lietošanas pieredzei, mēs iesakām piekrist to izmantošanai pilnvērtīgai navigācijai.. Lasīt vairāk.Pārvaldīt sīkfailus.