Virsmatraci

Virsmatracis nodrošina ērtu un veselīgu miegu uz izvelkamā dīvāna vai veca neērta matrača.  Parasti tie ir neliela biezuma (2-10 cm) izstrādājumi, kas paredzēti ērtai atpūtai uz saliekamām mīkstajām mēbelēm.

Lasīt pilnu aprakstu

Atvainojiet ... Prece nav atrasta. Turpiniet pārlūkošanu vai izmantojiet preces meklēšanu!

Virsmatraci

Virsmatraci

Mūsdienās ražotāji piedāvā daudz dažādu virsmatraču.  

•Dīvāna virsmas izlīdzināšana.  Saliekamās mēbeles bieži vien ir mazāk ērtas nevienmērīgu savienojumu dēļ.  Virsmatracis aizver visus nelīdzenumus, veidojot pilnvērtīgu guļvietu bez izvirzījumiem un iegremdējumiem.

 •Nepieciešamā komforta nodrošināšana.  Vēl viena atbilde uz jautājumu par to, kam domāts virsmatracis, ir izveidot pareizu atbalsta līmeni mugurkaulam.  Izvēloties cietu vai mīkstu plānu matraci, atkarībā no jūsu vajadzībām jūs radāt apstākļus veselīgam miegam.

 •Mēbeļu kalpošanas laika pagarināšana.  Regulāra gulēšana uz dīvāna bieži noved pie tā izskata pasliktināšanās - materiāls tiek berzēts vai saplēsts, polsterējums var tikt bojāts.  Virsmatracis droši pārklāj dīvāna pamatni un aizsargā guļvietu un mehānismu no nevajadzīgas ietekmes.

 Dažos gadījumos virsmatraci var izmantot kā rotaļu paklājiņu bērnam vai kā mājas fitnesa paklājiņu.

Mūsu interneta veikals izmanto sīkdatņu failus labākai lietošanas pieredzei, mēs iesakām piekrist to izmantošanai pilnvērtīgai navigācijai.. Lasīt vairāk.Pārvaldīt sīkfailus.