Apavu skapīši

Filtri Slēpt filtrus 4preces kategorija

Apavu plaukts palīdz uzturēt kārtību un tīrību priekšnamā.  Gintaro veikals piedāvā dažādu dizainu mēbeles. Šeit var būt grūti izvēlēties labāko variantu: apavu plauktam gaitenī jāatbilst vispārējam dzīvokļa interjera dizaina risinājumam.  Ir svarīgi, lai tas nepārblīvētu gaiteņa telpu, vienlaikus uzņemot daudzus dažādu formātu apavu pārus: no vasaras čībām līdz zābakiem.

Lasīt pilnu aprakstu

Apavu skapīši

Apavu skapīši

Plauktam jābūt ērtam, izturīgam, uzticamam, neizkrist no kopējā interjera stila.  Apavu uzglabāšanas vieta tiek izvēlēta atbilstoši stilam, krāsai, dizaina risinājuma veidam, funkcionalitātei.  Piemēram, apavu ilgstošai uzglabāšanai ir piemērotas slēgtas durvis.  

Ērti, ja apavu skapis ir aprīkots ar sēdekli augšpusē, nav nepieciešams izvietot krēslus vai pufus gaitenī.  Atverot, slapji apavi labāk izžūst.  Tīrīšanas laikā vieglu apavu plauktu ir vieglāk pārvietot no vienas vietas uz otru.

 Ir jāparedz augsto zābaku uzglabāšanas vieta; šim nolūkam ir konstruktīvi paredzēti īpaši nodalījumi.  Augsti atvērtie apavu plaukti dažkārt ir aprīkoti ar dekoratīviem tekstila pārsegiem vai romiešu žalūzijām.

Lasīt vairāk Slēpt