Stūra dīvāni (auduma izvēle)

Filtri Slēpt filtrus 17preču kategorijā

Jūsu mēbeļu kalpošanas laiks ir atkarīgs ne tikai no cieta un labi izgatavota rāmja, ērta pārveidošanas mehānisma, bet arī no materiāla, no kura izgatavots dīvāns.  Gintaro veikals piedāvā dažādu audumu izvēli, lai jūs varat atrasts sev piemērotāko.

Lasīt pilnu aprakstu

Stūra dīvāni

Auduma izvēle

Lai izvēlētos mēbelēm pareizo apdari, jums jāzina, kādas īpašības un priekšrocības ir dažādu veidu mēbeļu audumiem, kā arī jāņem vērā trūkumi un iespējamie defekti, kas var rasties gatavā izstrādājuma darbības laikā.  

•Mikrošķiedra ir jaunās paaudzes apdares materiāls.  Samtainajam un estētiskajam audumam ir augsta izturība, laba gaisa caurlaidība pret izstrādājumu iekšējām daļām, kā arī izturīgs pret ķīmiskiem un gaismas efektiem. Maigums (audums izraisa patīkamas taustes sajūtas, piemērots bērnu mēbeļu dekorēšanai); hipoalerģisks materiāls (augstas kvalitātes poliestera šķiedra nekairina ādu un neuzkrāj ārējos alergēnus: putekļus, patogēnos mikroorganismus); augsta absorbcija; elpošana (absorbētais mitrums brīvi iztvaiko, tādējādi saglabājot komfortablu taustes un temperatūras vidi) - mikrošķiedras priekšrocības.

• Velūra audums: maigums un gludums; hipoalerģisks; izturība; viegla tīrīšana no netīrumiem;

Lasīt vairāk Slēpt