Biroja atzveltnes krēsls

Filtri Slēpt filtrus 40preču kategorijā

Pareizi izvēlēts biroja krēsls nozīmē komfortu visas darba dienas garumā, funkcionalitāti, uzticamību un praktiskumu, un visas šīs īpašības apvienotas ar pievilcīgu izskatu.  Iespējams, ikvienam ir pazīstama situācija, kad pēc vairāku stundu sēdēšanas uz neērta krēsla sāp mugura.  Ja tas atkārtojas katru dienu, tad tas var novērst pie hroniskām muskuļu un skeleta sistēmas slimībām. Parūpējaties par savu veselību un komfortu kopā ar Gintaro veikala sortimentu. Paliek tikai atrast nepieciešamo tieši jums!

•runājot par uzņēmuma direktora krēslu, tam ir jābūt ne tikai ergonomiskam, bet arī skaistam, jo darba vietā jāuzsver statuss un stingrība.  Biroja krēslam vadītājam jābūt pēc iespējas ērtākam, jo izpilddirektoru darba diena parasti ir garāka nekā visiem pārējiem.  Tam jābūt regulējamam, noderēs arī masāžas zonas vai šūpošanas funkcija.  Svarīgs ir arī pildvielas materiāls.  

•darbinieku krēsliem vajadzētu būt arī ērtiem, jo uz tiem jāsēž 8 stundas dienā, bet tajā pašā laikā tiem nav jābūt tik plašam papildu funkciju klāstam kā priekšniekam.

Mūsu interneta veikals izmanto sīkdatņu failus labākai lietošanas pieredzei, mēs iesakām piekrist to izmantošanai pilnvērtīgai navigācijai.. Lasīt vairāk.Pārvaldīt sīkfailus.