Divvietīgas gultas

Filtri Slēpt filtrus 124preču kategorijā

Divvietīgas gultas ir mūsdienu mājas guļamistabas galvenā detaļa. Mūsu piedāvājumā ir greznu un unikālu dizaina gultu kolekcijas.

Lasīt pilnu aprakstu

Divvietīgu guļamvietu izmēri

Populārākie divvietīgo gultu izmēri

Gulta ir viena no mūsu mājas svarīgākajiem mēbelēm, tāpēc ir svarīgi izvēlēties piemērotu izmēru, ņemot vērā istabas platību un personiskās vajadzības. Parasti izvēlas starp trim galvenajiem izmēriem: 140x200 cm, 160x200 cm un 180x200 cm. Gultas ar izmēriem 140x200 cm bieži tiek izvēlētas mazākām istabām, jo tās aizņem mazāk vietas. Tomēr tās ir pietiekami plašas divām personām. 160x200 cm gultas piedāvā lielisku kompromisu starp platību un komfortu. Bet tiem, kuri vēlas maksimālu komfortu un platību, 180x200 cm gultas ir vislabākā izvēle. Katrs no šiem izmēriem atspoguļo dažādus dzīvesveidus un vajadzības, tāpēc ir svarīgi atrast to, kas vislabāk atbilst jūsu dzīvesvietas izmēriem un izkārtojumam.

140x200 cm

Izvēlieties šo, ja vēlaties ietaupīt pēc iespējas vairāk vietas, bet joprojām meklējat gultu, kura varētu ērti ietilpināt divas personas. Šī gulta lieliski piemērota mazākiem dzīvokļiem, jauniešu un bērnu istabām vai viesistabām. Lai arī tā ir mazāka, jūs nezaudējat komfortu. Lielākā daļa pāru justos ērti, guļot uz 140x200 cm gultas, īpaši ja jums patīk cieša tuvība.

160x200 cm

Šis izmērs ir vidusceļš starp kompaktumu un greznību. Šī gulta piedāvā vairāk vietas nekā 140x200 cm, bet joprojām ir piemērota lielākajai daļai istabu. Šī ir lieliska izvēle tiem, kuri vēlas nedaudz vairāk vietas, guļot, bet negrib, lai gulta aizņemtu pārāk daudz vietas. Tas ir viens no populārākajiem gultu variantiem.

180x200 cm

Ja vēlaties maksimālu platību un komfortu, 180x200 cm izmēra gulta būs jūsu īstā izvēle. Bieži saukta par "karaliskā izmēra" gultu, tā piedāvā visvairāk vietas no visiem trim variantiem. Šī ir lieliska izvēle tiem, kuriem patīk vairāk vietas, īpaši ja viens vai abi guļošie naktī bieži kustas. Tomēr jāņem vērā, ka šāda gulta aizņem vairāk telpas, tāpēc pirms pirkšanas jāpārliecinās, vai jums ir pietiekami daudz vietas.

200x200 cm

Lielākā pieejamā izvēle. Šī gulta ir visu gultu karaliene. Jūs nekad nesūdzēsities par vietas trūkumu. Šajā var gulēt visa ģimene, un visiem būs pietiekami daudz vietas. Tomēr jāņem vērā, ka šī gulta neietilpst katrā istabā. Šo izmēru bieži izvēlas tie, kuri dzīvo nevis dzīvoklī, bet mājā.

Kā izvēlēties izmēru?

Pirms divguļamās gultas pirkuma izvēles, ir svarīgi ņemt vērā vairākus aspektus. Vispirms, galvenais kritērijs ir jūsu istabas izmērs. Pirms pirkšanas, labāk mērīt istabas platību un apdomāt, kur gulta stāvēs. Tālāk ir vērts padomāt par personīgajām vēlmēm: vai jūs labprāt guļat tuvu viens otram, vai vēlaties vairāk vietas kustībai naktī? Ja esat garāka auguma, varētu būt nepieciešama lielāka gulta, lai justos ērti. Un pēdējais, bet ne mazāk svarīgais aspekts ir estētika. Iedomājieties, kā dažāda izmēra gultas izskatītos jūsu istabas interjerā. Vai izvēlētā gulta atbilst istabas stilam un krāsām? Ņemot vērā šos aspektus, jūs varēsiet izvēlēties piemērotāko izmēru jūsu dzīvesveidam.

Lasīt vairāk Slēpt
Divguļamās gultas īpašības

Divguļamās gultas ar segas kasti - patiesi ērti

Divguļamās gultas ar segas kasti ir ļoti populāra izvēle starp cilvēkiem, kuri meklē funkcionalitāti apvienotu ar estētiku. Šis dizains nodrošina maksimālu vietas izmantojumu, jo gultas apakšā jau ir papildus glabāšanas vieta. Tas ir ideāls risinājums tiem, kas dzīvo mazākos dzīvokļos vai vienkārši vēlas kārtīgi novietot segas, sezonas apģērbu kolekcijas vai pat rotaļlietas. Segas kaste bieži vien ir viegli pieejama ar speciālām pacelšanas sistēmām, kas atvieglo kastes atvēršanu un aizvēršanu. Turklāt šo gultu dizains bieži ir diskrēts, tāpēc segas kaste kļūst gandrīz nemanāma. Tas ir gan praktisks, gan elegants risinājums guļamistabai.

Divguļamā gulta ar matraci

Divguļamās gultas ar matraci komplekts ir ideāls risinājums tiem, kuri vēlas saņemt pilnīgi gatavu gultas komplektu. Matrača priekšrocība ir tāda, ka tas jau ir pielāgots gultas konstrukcijai, nodrošinot optimālu komfortu un ilgmūžību. Turklāt, pērkot gultu ar matraci, bieži var saņemt labāku cenu nekā pērkot atsevišķi. Svarīgi ņemt vērā matrača kvalitāti: vai tam ir labas gaisa cirkulācijas īpašības, vai tas ir piemērots alerģijas slimniekiem vai pat ar speciālām ortopēdiskām īpašībām. Šāda kompleksa risinājuma izvēle ir ļoti ērta tiem, kuri vēlas izvairīties no garlaicīgā meklēšanas procesa un ātri iekārtot mājīgu guļamistabas stūrīti.

Lasīt vairāk Slēpt
Divguļamās gultas dizains

Gultas ar blakus galdiem

Gultas ar iebūvētiem blakus galdiem ir patiešām praktiska izvēle tiem, kas novērtē funkcionalitāti un vēlas efektīvi izmantot telpu. Šīs gultas kategorijas priekšrocība ir tāda, ka to dizains ļauj ietaupīt vietu mājās, jo nav nepieciešams uzstādīt papildu naktsskapīti vai plauktu. Blakusgaldiņi var būt iebūvēti tieši zem gultas vai tās malā, nodrošinot ērtu vietu grāmatām, žurnāliem, nepieciešamajām nelielām lietām vai pat apģērbam. Šie blakusgaldiņi ir ideāli piemēroti kā naktsskapji, uz kuriem var novietot modinātājpulksteni, telefonu lādētāju vai glāzi ūdens. Ir svarīgi izvēlēties gultu, kuras blakusgaldi ir viegli pieejami un kur ir pietiekami daudz nodalījumu, lai efektīvi organizētu mantas. Arī ir svarīgi atcerēties, ka tiem jāsaskan gan ar pašu gultu, gan ar jūsu istabas interjeru. Ja jūsu istabā dominē maigākas krāsas, varat izvēlēties nedaudz spilgtāku blakusgalda krāsu. Ja vēlaties saglabāt klasiku - tad izvēlieties zemes toņus. Gultas ar blakusgaldiem ne tikai piešķir jūsu istabai funkcionalitāti, bet arī palīdz uzturēt kārtību un estētiku guļamistabā.

Kā izvēlēties gultas krāsu?

Gultas krāsa var ietekmēt visu istabas atmosfēru. Tā ir istabas centrālā daļa, tāpēc izvēlētā krāsa ne tikai nosaka pašas gultas izskatu, bet arī ietekmē istabas kopējo noskaņu. Izvēloties gultas krāsu, ir svarīgi ņemt vērā vairākus aspektus.

Pirmkārt, ir vērts padomāt par istabas izmēriem. Tumšākas krāsas var padarīt mazu istabu vēl mazāku, savukārt gaišākas krāsas var radīt sajūtu, ka telpa ir lielāka. Otrkārt, ņemiet vērā istabas stilu. Modernam interjeram var derēt mūsdienīgas, košas vai neitrālas krāsas, bet klasiskajam - tradicionālie toņi, piemēram, krēmkrāsa vai brūna.

Turklāt ir svarīgi padomāt par to, kādu atmosfēru vēlaties radīt. Ja mērķis ir miers un harmonija, var izvēlēties neitrālas vai siltas krāsas. Ja vēlaties, lai gulta būtu galvenais istabas akcents - spilgtas vai drosmīgas krāsas var būt lieliska izvēle.

Nenovērtējiet par zemu praktiskos aspektus. Gaišākas krāsas var prasīt biežāku tīrīšanu, bet tajā pašā laikā sniedz vieglumu un svaiguma sajūtu.

Visbeidzot, svarīgākais ir jūsu personīgās vēlmes. Izvēlieties tādu krāsu, kas atspoguļo jūsu personību un ar kur jūs jūtaties labi. Katram no mums ir sava gaume, tāpēc svarīgākais ir izvēlēties to, kas jums patīk un atbilst jūsu mājas estētikai.

Lasīt vairāk Slēpt