Vienvietīgas gultas

Filtri Slēpt filtrus 13preču kategorijā

No elegantiem dizainiem līdz funkcionāliem risinājumiem ar papildus uzglabāšanas vietu – vienvietīgā gulta var būt ne tik praktiska, bet arī stilīgs istabas akcents. Vienvietīgās gultas ir lieliska izvēle tiem, kas meklē kompaktu un ērtu vietu gulēšanai.

Lasīt pilnu aprakstu

  Gulta BOSS (900x2000)
  Ir noliktavā!

  Izmēri: 104 x 83 x 210 cm
  229 €
   Gulta Marsel (900x1900)
   Ir noliktavā!

   Izmēri: 101 x 79 x 203 cm
   189 €
    Kontinentālā gulta + virsmatraci
    Ir noliktavā!

    - Izmēri: 102 x 115 x 212 cm
    - Ir vairāk variantu
    920 €
     Gulta IMPERATORS 120
     Ir noliktavā!

     Izmēri: 129 x 110 x 216 cm
     319 €
      Gulta Marsel (900x1900)
      Ir noliktavā!

      Izmēri: 101 x 79 x 203 cm
      189 €
       Gulta KIDI (auduma izvēle 1 gr.)

       - Izmēri: 108 x 81 x 218 cm
       - Ir vairāk variantu
       611 €
        Gulta POK (900x2000)

        Izmēri: 95 x 67 x 206 cm
        279 € 349 €
        • Tikai internetveikalā
        Gulta RICO

        Izmēri: 96 x 80 x 205 cm
        363 €
         Kontinentālā gulta + (ar virsmatraci)

         - Izmēri: 102 x 115 x 212 cm
         - Ir vairāk variantu
         920 €
          Gulta

          - Izmēri: 138 x 35 x 227 cm
          - Ir vairāk variantu
          644 €
           Kontinentālā gulta (ar virsmatraci)

           - Izmēri: 124 x 103 x 208 cm
           - Ir vairāk variantu
           669 €
            Kontinentālā gulta (ar virsmatraci)

            - Izmēri: 124 x 139 x 208 cm
            - Ir vairāk variantu
            890 €
             Gulta DENI

             Izmēri: 95 x 81 x 205 cm
             466 €
             Gultas izvēle

             Kā izvēlēties vienvietīgo gultu?

             Izvēloties piemērotu vienvietīgo gultu, ir jāņem vērā vairāki svarīgi faktori, lai nodrošinātu, ka tā atbilst jūsu personīgajām vajadzībām un harmoniski papildinātu jūsu telpu. Vispirms ir svarīgi izlemt, kāda izmēra gultu jūs vēlaties. Lai gan standarta vienvietīgās gultas izmērs ir diezgan universāls, mums ir pieejami dažādi varianti, sākot no mazākām gultām bērniem, līdz tādām, kas lieliski piemērotas pusaudžiem vai pieaugušajiem. Tāpat pievērsiet uzmanību gultas dizainam. Vai jums patīk mūsdienīgs, minimalistisks stils, vai varbūt dodat priekšroku klasiskam dizainam ar izteiksmīgām detaļām? Gultas dizainam jāatbilst jūsu personīgajai gaumei un jāsaskan ar kopējo istabas interjeru.

             Vēl viens svarīgs aspekts ir gultas konstrukcijas kvalitāte un materiāli. Izturīgi un augstas kvalitātes materiāli nodrošina ilgmūžību un ērtības. Turklāt ņemiet vērā funkcionalitāti: ja jums trūkst vietas, varat izvēlēties gultu ar iebūvētām uzglabāšanas vietām, piemēram, atvilktnēm vai paceļamu matraci.

             Ļoti svarīgs faktors ir arī gultas pamatnes un matrača kvalitāte. Pārliecinieties, ka gultai ir stingrs pamats, kas nodrošinās pietiekamu atbalstu matracim, kas, protams, nodrošinās arī ērtu miegu. Matracis jāizvēlas, ņemot vērā jūsu miega paradumus un veselības vajadzības, piemēram, vai jums ir nepieciešams stingrāks matracis esošo muguras problēmu dēļ.

             Visbeidzot, neaizmirstiet par budžetu. Lai gan kvalitāte ir svarīga, nepieciešams atrast tādu gultas modeli, kas atbilst jūsu finansiālajām iespējām. Atcerieties, ka ieguldījums labā gultā ir ieguldījums labākā miegā un emocionālajā labklājībā, tāpēc ir vērts rūpīgi apsvērt visus šos aspektus, izvēloties vienvietīgo gultu.

             Gultas dizaina izvēle, ņemot vērā istabas interjera stilu

             Ja jūsu guļamistaba ir mūsdienu stilā, meklējiet tādu gultu, kas izceļas ar tīrām līnijām un minimalistisku dizainu. Mūsdienu gultas bieži tiek izgatavotas no metāla vai moderna koka, un to vienkāršais dizains palīdz radīt mierīgu un sabalansētu istabas tēlu. Ja jūsu guļamistabas dekors ir vairāk klasiskā stilā, tad jums lieliski piemērotas būs gultas ar koka rāmjiem, grezniem kokgriezumiem vai mīkstinātiem atbalstiem, kas piešķirs elegances un greznības sajūtu.

             Bohēmiskā vai eklektiskā stila istabās lieliski iederas unikāli, mākslinieciski gultas dizaini. Šeit varat eksperimentēt ar krāsainiem un rakstainiem audumiem, negaidītām materiālu kombinācijām vai netradicionālām gultas formām. Šie elementi var kļūt par galveno istabas akcentu un atspoguļot jūsu personīgo raksturu.

             Skandināvu stila interjerā dominē funkcionalitāte un vienkāršība. Gultas, kas izgatavotas no gaiša koka, ar vienkāršām, bet elegantām līnijām, lieliski atbilst šim stilam. To neuzkrītošais izskats rada gaišu, gaisīgu un mierīgu guļamistabas tēlu.

             Izvēloties gultu, ir svarīgi ņemt vērā arī istabas krāsu paleti un tekstūras. Gultas krāsai un materiālam jāsaskan ar sienas krāsām, grīdām, aizkariem un citām mēbelēm, lai radītu harmonisku kopējo izskatu. Piemēram, ja guļamistaba ir dekorēta ar maigām, neitrālām krāsām, izvēlieties tādu gultu, kas papildinātu šo mieru un maigumu. No otras puses, ja vēlaties radīt drosmīgāku interjera akcentu, varat izvēlēties gultu spilgtākā krāsā vai ar atšķirīgām dizaina detaļām.

             Visbeidzot, izvēlieties gultu ne tikai kā funkcionalu mēbeli, bet kā svarīgu jūsu guļamistabas interjera dizaina elementu. Atbilstošs dizains ne tikai var uzlabot miega kvalitāti, bet arī bagātināt visas istabas estētiku, piešķirot tai personisku raksturu un stilu.

             Lasīt vairāk
             Slēpt
             Gulta un matracis

             Kā piemeklēt matraci?

             Kā izvēlēties tādu matraci, kas lieliski atbilstu jau izvēlētajai gultai? Saskaņot šos divus aspektus ir svarīgi ne tikai komforta dēļ, bet arī interjera harmonijas nodrošināšanai. Vispirms pievērsiet uzmanību matrača izmēram – tam ir jāatbilst jūsu gultas izmēriem. Matracis, kas ir pārāk liels vai pārāk mazs, ne tikai izskatās neestētiski, bet var būt arī neērts lietošanā.

             Tālāk, izvēloties matraci, ņemiet vērā savus miega paradumus un personīgās vajadzības. Vai jums patīk mīksts matracis, kas pielāgojas jūsu ķermeņa formām, vai dodat priekšroku stingrākam variantam, kas nodrošina labāku atbalstu?

             Tāpat apdomājiet matrača materiālus – vai jums ir svarīgi, lai matracis būtu izgatavots no dabiskiem, elpojošiem materiāliem, vai prioritāte ir izturība un vienkārša kopšana.

             Vienlaikus novērtējiet arī matrača augstumu. Augstāks matracis var radīt greznāku izskatu, tomēr ņemiet vērā, ka pārāk augsts matracis var būt nepiemērots mazākām telpām vai cilvēkiem ar kustību traucējumiem.

             Turklāt ir svarīgi ņemt vērā matrača kvalitāti un uzticamību. Izvēlieties uzticamus ražotājus un zīmolus, kas garantē produktu ilgmūžību un atbilstību veselības un drošības standartiem. Tas ne tikai nodrošinās ilgtermiņa komfortu, bet arī palīdzēs izvairīties no nevajadzīgām veselības problēmām nākotnē.

             Tāpat novērtējiet matrača garantijas un atgriešanas politiku, lai būtu droši par savu izvēli. Protams, pareizi izvēlēts matracis ir ieguldījums labā nakts atpūtā, kas ir ļoti svarīgi jūsu vispārējai veselībai un labklājībai.

             Ņemot vērā šos aspektus, jūs varēsiet izvēlēties ideālu matraci, kas ne tikai nodrošinās komfortu, bet arī lieliski atbildīs jūsu gultai un kopējam guļamistabas interjeram.

             Lasīt vairāk Slēpt
             Istabas plānošana

             Istabas plānošanas īpatnības – kur novietot vienvietīgo gultu?

             Plānojot istabu, kurā novietosiet vienvietīgo gultu, ir svarīgi ņemt vērā vairākus būtiskus dizaina un funkcionalitātes aspektus, lai radītu ērtu un estētiski pievilcīgu telpu. Vispirms padomājiet par gultas vietu. Ideāls variants – novietot gultu tā, lai būtu pietiekami daudz vietas ieiet istabā un brīvi pārvietoties. Bieži gulta tiek novietota pie sienas, tādējādi atstājot vairāk vietas citām istabas funkcijām, piemēram, darba galdam vai spēļu zonai.

             Tāpat ir svarīgi pievērst uzmanību istabas logiem un gaismas avotiem telpā. Gultas novietojums netālu no loga var nodrošināt dabisko gaismu lasīšanai vai citām aktivitātēm gultā, tomēr vajadzētu izvairīties no tiešas saules gaismas ietekmes uz matraci, jo tas var veicināt tā izbalēšanu. Ja iespējams, izvairieties no gultas novietošanas tieši pretī durvīm, jo tas var traucēt privātumu un nebūt tik ērti, ja visi var redzēt gultu tieši no citas istabas vai koridora.

             Vēl viens svarīgs aspekts – telpas izmantošana. Ja istabas platība ir ierobežota, var izvēlēties gultu ar papildus uzglabāšanas vietām, piemēram, iebūvētām atvilktnēm vai paceļamu matraci. Tas ir lielisks veids, kā uzturēt kārtību un efektīvi izmantot telpu.

             Ar gultas dizainu jāsaskaņo arī istabas iekārtojums un krāsu palete. Piemēram, ja gulta ir spilgtā krāsā vai izteiksmīga dizaina, istabas sienas un gultasveļa varētu būt neitrālā krāsā, lai neradītu pārmērīgu vizuālo jucekli. Un otrādi, ja gulta ir vienkārša un smalka, var pievienot krāsas un rakstus citām istabas detaļām.

             Visbeidzot, atcerieties, ka istaba ar vienvietīgu gultu atspoguļo tās iemītnieka personīgo gaumi un vajadzības. No funkcionalitātes līdz estētikai, katrs elements jāizvērtē rūpīgi, lai radītu ērtu, patīkamu un personisku telpu.

             Lasīt vairāk Slēpt