Bāra krēsli

Filtri Slēpt filtrus 1prece kategorijā

Tātad, jūs esat nolēmuši - jūsu virtuvē būs bārs.  Bet nesteidzieties nekavējoties nopirkt bāra krēslus, šeit sākas pārsteigumi. 

Viena no visbiežāk pieļautajām kļūdām, ko cilvēki pieļauj - izvēlās nepareizu krēsla augstumu.  Nekas nav sliktāks, ja bāra krēsls ir pārāk augsts vai pārāk zems.  Daži atpūšas, redzot nosaukumā prefiksu "bāra".  Bet tas nenozīmē, ka šis konkrētais krēsls lieliski iederēsies jūsu mājas bāra letei.

Lieta ir tāda, ka bāra letes un krēsli neatbilst standartam, piemēram, parastajai virtuvei vai ēdamistabai. Tas var būt klasisks variants no 110 līdz 130 cm vai virtuves komplekta 85-90 cm. Un viņiem būs nepieciešami dažāda augstuma krēsli.  Pirmā lieta, kas jums jādara, ir noskaidrot, cik augsta ir jūsu lete. 

•Mīksts vai ciets bāra krēsls 

 Padomājiet, cik ilgi sēdēsiet šajā krēslā?  Vai tā būs ātra uzkoda vai pastāvīga ēdamistabas zona?  Pirmajā gadījumā derēs jebkurš metāla, plastmasas vai koka modelis, pat visizdevīgākais un neparastākais. 

    • Ir noliktavā!
    • Labs cenas piedāvājums!
    Bāra krēsls

    Izmēri: 48 x 94 x 49 cm
    145 € 174 €

Mūsu interneta veikals izmanto sīkdatņu failus labākai lietošanas pieredzei, mēs iesakām piekrist to izmantošanai pilnvērtīgai navigācijai.. Lasīt vairāk.Pārvaldīt sīkfailus.